Videre, konularında yetkin ve tecrübeli dört girişimci ortak tarafından 01.09.2013 tarihinde, ERP ve entegre çözümler alanında danışmanlık faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur.

Temel amacımız; ERP konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hazırladığımız paket çözümler sayesinde, farklı sektör ve büyüklükteki firmaların SAP ERP projelerinin kısa zamanda hayata geçirilmesini sağlamak ve maliyet / zaman avantajı yakalayan ERP projeleri gerçekleştirmektir.

Bununla birlikte etkin destek hizmetleri ile müşterilerimizde devamlılığı ve verimliliği sağlamak öncelikli amaçlarımızdandır.

Misyon;
Kurumsal kaynak yönetimi aracığı ile, danışmanlık verdiği kurumlarda; projelerin bütçesi ve hedef tarihi dahilinde, belirlenmiş kapsamı kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilmesini sağlayacak etkin proje yönetim sistemini kurmak ve işletmeye başlatmak.

Vizyon;
Çözüm sunduğu konulardaki başarıları ve güvenilirliği ile sektörde tercih edilen danışmanlık kurumu olmak.

Değerlerimiz;

  1. Kendi danışmanlık şirketimizdeki yüksek takım ruhunu müşterilerimiz ile de oluşturma ve geliştirme konusunda iddialıyız.
  2. Birlikte yürütülen projeler süresince müşterinin güvenini kazanmak için maksimum çabayı göstermek ve sürdürmek ana hedeflerimizdendir. Bu amaçla danışmanlarımız; özverili çalışmalarını, self-motivasyon ve yüksek sorumluluk duygusuyla gerçekleştirmektedir.
  3. Danışmanlık verilen kurumlarla yürütülen çalışmalar süresince ve sonrasında etik kurallara uyan güvenilir, sırdaş çözüm ortağı olmak temel değerlerimizdendir.
  4. Destek verilen konularda, kurumumuz sahip olduğu yetkin teknik kadroyu genişletme ve sahip olunan yetkinlikleri sürekli artırma gayretinin yanısıra, sektörde bu özelliklere sahip işgücünün arttırılması için de çaba sarfetmektedir. Kurumumuz bu doğrultuda, diğer danışmanlık kaynakları ve müşteriler ile işbirliğine açık ve isteklidir.